Tervise- ja ilulaen

Laen Sinu tervise heaks. Summas kuni 25 000€ ning intressiga alates 7,9% aastas.

Kevadine eripakkumine: see laen ilma lepingu- ja haldustasuta. Lisaks ka 1% võrra soodsama intressiga!

Kampaania kestab kuni 05.04.2020.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Igakuine laenumakse

Tervis on Sinu kõige kallim vara

Terviselaen

Kõik tervise heaks

Sinu tervis on suuresti Sinu enda teha, hooli oma tervisest ja ela kvaliteetset ning positiivset elu. Näiteks hambaravi pole vajadusel kunagi liiga hilja alustada.

Terviselaen

Tee õiged valikud

Sa ei pea ootama ja saad kõik vajalikud protseduurid teostada just siis, kui seda on vaja teha. Ära jäta põhjalikku tervisekontrolli kaugesse tulevikku.

Terviselaen

Tunne ennast paremini

Oluline ei ole mitte ainult Sinu füüsiline seisund, vaid ka vaimne heaolu ning rahulolu oma kehaga. Plastiline kirurgia võiks olla tänapäeval kättesaadav kõigile.

Tervise- ja ilulaenu tingimused ja taotlemine

 • Tervise- ja ilulaenu tingimused

  Pakume tervise- ja ilulaenu summas 500 - 25 000 eurot intressiga alates 7,9% laenujäägilt aastas. Laenuperiood 6 kuni 120 kuud.

 • Nõuded taotlejale

  Laenu taotlemiseks peab Sul olema ametlik sissetulek alates 300 eurot kuus. Laenu saad taotleda kui oled 20-73 aastane Eesti Vabariigi kodanik, Eestis elav kehtivat elamisluba või elamisõigust omav välisriigi kodanik.

 • Tervise- ja ilulaenu taotlemine

  Taotlemiseks täida laenutaotlus, vajadusel esita isikut tõendava dokumendi koopia ja oma pangakonto väljavõte ning meie laenuspetsialist võtab peagi ühendust vajalike dokumentide ja lepingu sõlmimise täpsustamiseks. Veebilehelt taotledes saad vastuse mõne minuti jooksul.

 • Lepingu allkirjastamine

  Kõige mugavam on laenulepingut allkirjastada ID-kaardi või mobiil-ID abil veebis. Samuti saad lepingut allkirjastada meie esindustes. Lepingu sõlmimise tasu on 1,5% krediidisummast (minimaalselt 45 eurot).

  Tervise- ja ilulaenul on praegu lepingutasu 0 €! Kampaania kestab kuni 05.04.2020.

Laenaja meelespea

Laenu tingimused

Esita laenutaotlusTuletame meelde, et iga finantsotsusega kaasnevad riskid ning kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 5000-eurose laenusumma puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 15,9%, lepingutasuga 0 eurot ja igakuise haldustasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 17,37%, igakuine laenu tagasimakse 122,16 eurot, laenu tagasimaksete summa 7329,60 eurot ning Sinu poolt makstav kogusumma 7329,60 eurot. Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest olenevalt Sinu esitatud andmetest ja krediidireitingust.

Rahulolugarantii

60-päevane rahulolugarantii

Kui Sa ei ole mingil põhjusel meie pakutavate tingimuste või teenusega rahul, võid krediidisumma meile tagastada, ilma et peaksid tasuma selle eest intresse või kandma muid kulusid, sh maksma lepingutasu.

Loe rohkem!

Liitu meie uudiskirja ja otsepakkumiste saajatega!

Palun sisesta enda eesnimi

Palun sisesta enda perekonnanimi

Palun sisesta enda e-maili aadress

Palun sisesta enda mobiiltelefoni number