Hüpoteeklaen ettevõtjale

Paindlik kinnisvaraga tagatud laen sobib pikaajaliste investeeringute või käibevahendite finantseerimiseks nii alustavale kui ka olulist ärikasvu ootavale ettevõttele, kes vajab kiiret finantslahendust headel tingimustel.Paindlik laen uuteks projektideks, ettevõtlusega alustamiseks või käibe kasvatamiseks

Hüpoteeklaen

Sinu aeg on väärtuslik

Sul ei ole vaja oodata kuni käive kasvab stabiilselt kõrgele tasemele või kuni täitub 2-aastase tegevusajaloo nõue. Hea projekt saab kiire vastuse laenutaotlusele.

Hüpoteeklaen

Igaks otstarbeks

Laenu võid tagastada kuni 12-aastase maksegraafiku alusel või tasuda kuni 2 aasta jooksul igakuiselt ainult intressimakseid ja tagastada laenu viimase maksega.

Hüpoteeklaen

Lihtne taotleda

Hüpoteeklaenu saad mugavalt taotleda veebis. Laenutaotlusele vastame tööpäevadel 24 tunni jooksul. Igapäevast arveldamist jätkad olemasolevas kodupangas.

Hüpoteeklaen ettevõtjale tingimused ja taotlemine

 • Hüpoteeklaenu tingimused

  Pakume hüpoteeklaenu summas kuni 500 000 eurot. Laenuperiood algab 3 kuust ja võib olla maksimaalselt 12 aastat. Laenu tagamiseks sobib hoonestatud kinnisvara või hoonestamata maa. Hoonestatud kinnisvara peab olema elamis- või kasutuskõlbulik, valmis ja kasutusloaga. Hoonestamata maa võib olla ehitusõiguse ja kommunikatsioonidega krunt või aktiivses kasutuses põllu- või metsamaa.

 • Nõuded taotlejale

  Laenu saavad taotleda Eestis registreeritud laenuvõimelised ettevõtted, kellel puuduvad aktiivsed maksehäired ja ajatamata maksuvõlg ja kelle omakapitali määr pärast laenu väljastamist on vähemalt 10%.

 • Hüpoteeklaenu taotlemine

  Laenu taotlemiseks täitke laenutaotlus ja esitage finantsaruanded, mis ei ole vanemad kui 12 kuud. Võtame tööpäevadel 24 tunni jooksul teiega ühendust, et rääkida läbi laenu tingimused ja täpsustada laenu taotlemiseks vajalikke dokumente. Kui ettevõte suudab igapäevasest majandustegevusest laenu tagastada, siis üldjuhul piisab laenuotsuse tegemiseks hindamisaktist, bilansist ja kasumiaruandest ning laenutaotlusest. Kui ettevõte plaanib laenu tagasi maksta projekti ärikasumist, siis palume esitada ülevaade projektist ning selle kuludest ja tuludest.

 • Lepingu allkirjastamine

  Lepingu allkirjastamine toimub üldjuhul panga esinduses. Olemasolevatel klientidel, kelle isikusamasuse on pank juba tuvastanud, ka ID-kaardi või mobiil-ID abil. Laenu väljastamine toimub peale tagatiste seadmist notaris 2 tööpäeva jooksul.

Laenu tingimused

Kui oled oma vajadused läbi mõelnud ning Sinu ettevõte vastab eelpool toodud laenutingimustele, siis palun sisesta siia soovitav summa ning laenu periood, mis sobib Sulle laenu tagasi maksmiseks.

Seejärel suunatakse Sind laenutaotluse lehele, kus saad juba jätta lisainfot oma ettevõtte kohta, täpsemalt kirjeldada oma laenu otstarvet, ning sisestada oma kontaktandmed, mille abil saame Sinuga vajadusel kontakti võtta.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Ärilaenu kontaktidAimar Roosalu

Ettevõtete panganduse üksuse juht

arilaen@bigbank.ee

Margit Kiis

Ärilaenude kliendihaldur

margit.kiis@bigbank.ee

+372 735 8014Marko Pille

Suurkliendihaldur

marko.pille@bigbank.ee