Too oma olemasolevad laenud meile

Refinantseerimine

Sobivamad tingimused

Refinantseerimine on mõistlik kui meie pakutud laenutingimused sobivad Sinu vajadusega paremini.

Refinantseerimine

Mugavam ja soodsam

Refinantseerimine võib muuta arvete tasumise mugavamaks ja aidata hoida laenumaksete pealt kokku.

Refinantseerimine

Ainult üks kuumakse

Koonda oma erinevad laenud refinantseerimise abil kokku ja tasu ainult ühte kuumakset.

Refinantseerimine aitab kokku hoida

Näiteks 1500-eurose universaalpangast võetud viieaastase väikelaenu (kuumakse 44 eurot) ja 1000-eurose kiirlaenu (kuumakse 41,25 eurot) korral oleks meie poolt refinantseeritud 2500-eurose laenu kuumakse 61,06 eurot ja Sinu poolt aasta jooksul säästetud summa 291 eurot ning 5 aasta jooksul 1455 eurot.

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest olenevalt Sinu esitatud andmetest ja krediidireitingust.

Näiteks 5000-eurose laenusumma puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 8,9%, lepingutasuga 295 eurot ja igakuise haldustasuga 8,9 eurot on krediidi kulukuse määr 16,26%, igakuine laenu tagasimakse 113,26 eurot, laenu tagasimaksete summa 6795,54 eurot ning Sinu poolt makstav kogusumma 7090,54 eurot.

Rahulolugarantii

60-päevane rahulolugarantii

Kui Sa ei ole mingil põhjusel meie pakutavate tingimuste või teenusega rahul, võid krediidisumma meile tagastada, ilma et peaksid tasuma selle eest intresse või kandma muid kulusid, sh maksma lepingutasu.

Loe rohkem!

Liitu meie uudiskirja ja otsepakkumiste saajatega!

Palun sisesta enda eesnimi

Palun sisesta enda perekonnanimi

Palun sisesta enda e-maili aadress

Palun sisesta enda mobiiltelefoni number

Laenu refinantseerimise erikampaania tingimused ja taotlemine

 • Refinantseerimise tingimused

  Pakume refinantseerimist summas 500 - 25 000 eurot fikseeritud intressiga 8,9% laenujäägilt aastas. Laenuperiood 6 kuni 120 kuud.

 • Nõuded taotlejale

  Laenu taotlemiseks peab sul olema ametlik sissetulek alates 300 eurot kuus. Laenu saad taotleda kui oled 20-73 aastane Eesti Vabariigi kodanik, Eestis elav kehtivat elamisluba või elamisõigust omav välisriigi kodanik.

 • Refinantseerimise taotlemine

  Taotlemiseks täida laenutaotlus, vajadusel esita isikut tõendava dokumendi koopia ja oma pangakonto väljavõte ning meie laenuspetsialist võtab peagi ühendust vajalike dokumentide ja lepingu sõlmimise täpsustamiseks. Veebilehelt taotledes saad vastuse mõne minuti jooksul.

 • Lepingu allkirjastamine

  Kõige mugavam on laenulepingut allkirjastada ID-kaardi või mobiil-ID abil veebis. Samuti saad lepingut allkirjastada meie esindustes. Lepingu sõlmimise tasu on 5,9% krediidisummast (minimaalselt 45 eurot).

Laenaja meelespea

Laenu tingimused