Too oma olemasolevad laenud meile

Refinantseerimine

Sobivamad tingimused

Refinantseerimine on mõistlik kui meie pakutud laenutingimused sobivad Sinu vajadusega paremini.

Refinantseerimine

Mugavam ja soodsam

Refinantseerimine võib muuta arvete tasumise mugavamaks ja aidata hoida laenumaksete pealt kokku.

Refinantseerimine

Ainult üks kuumakse

Koonda oma erinevad laenud refinantseerimise abil kokku ja tasu ainult ühte kuumakset.

Refinantseerimine aitab kokku hoida

Näiteks 1500-eurose universaalpangast võetud väikelaenu (kuumakse 76 eurot) ja 1000-eurose kiirlaenu (kuumakse 157 eurot) korral oleks meie poolt refinantseeritud 2500-eurose laenu kuumakse 126 eurot ja Sinu poolt aasta jooksul säästetud summa 372 eurot.

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest olenevalt Sinu esitatud andmetest ja krediidireitingust.

Näiteks 2200-eurose laenusumma puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 16,9%, lepingutasuga 0 eurot ja igakuise haldustasuga 1,5 eurot on krediidi kulukuse määr 20,01%, igakuine laenu tagasimakse 56,46 eurot, laenu tagasimaksete summa 3387,60 eurot ning Sinu poolt makstav kogusumma 3477,60 eurot..

Rahulolugarantii

60-päevane rahulolugarantii

Kui Sa ei ole mingil põhjusel meie pakutavate tingimuste või teenusega rahul, võid krediidisumma meile tagastada, ilma et peaksid tasuma selle eest intresse või kandma muid kulusid, sh maksma lepingutasu.

Loe rohkem!

Liitu meie uudiskirja ja otsepakkumiste saajatega!

Palun sisesta enda eesnimi

Palun sisesta enda perekonnanimi

Palun sisesta enda e-maili aadress

Palun sisesta enda mobiiltelefoni number

Laenu refinantseerimise tingimused ja taotlemine

 • Refinantseerimise tingimused

  Pakume refinantseerimist summas 500 - 25 000 eurot intressiga alates 7,9% laenujäägilt aastas. Laenuperiood 6 kuni 120 kuud.

 • Nõuded taotlejale

  Laenu taotlemiseks peab sul olema ametlik sissetulek alates 300 eurot kuus. Laenu saad taotleda kui oled 20-73 aastane Eesti Vabariigi kodanik, Eestis elav kehtivat elamisluba või elamisõigust omav välisriigi kodanik.

 • Refinantseerimise taotlemine

  Taotlemiseks täida laenutaotlus, vajadusel esita isikut tõendava dokumendi koopia ja oma pangakonto väljavõte ning meie laenuspetsialist võtab peagi ühendust vajalike dokumentide ja lepingu sõlmimise täpsustamiseks. Veebilehelt taotledes saad vastuse mõne minuti jooksul.

 • Lepingu allkirjastamine

  Kõige mugavam on laenulepingut allkirjastada ID-kaardi või mobiil-ID abil veebis. Samuti saad lepingut allkirjastada meie esindustes. Lepingu sõlmimise tasu on 1,5% krediidisummast (minimaalselt 45 eurot).

  Laenu refinantseerimisel on praegu lepingutasu 0 €! Kampaania kestab kuni 20.09.2020.

Laenaja meelespea

Laenu tingimused