Refinantseerimine

Asenda oma laen sobivamate tingimustega laenuga või liida erinevad kohustused üheks laenuks. Intress alates 7,9% aastas ning laenusumma on kuni 25 000€.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Igakuine laenumakse

Too oma olemasolevad laenud meile

Refinantseerimine

Sobivamad tingimused

Refinantseerimine on mõistlik kui meie pakutud laenutingimused sobivad Sinu vajadusega paremini.

Refinantseerimine

Mugavam ja soodsam

Refinantseerimine võib muuta arvete tasumise mugavamaks ja aidata hoida laenumaksete pealt kokku.

Refinantseerimine

Ainult üks kuumakse

Koonda oma erinevad laenud refinantseerimise abil kokku ja tasu ainult ühte kuumakset.

Bigbanki tarbimislaenude maksimaalne intress on 19,9% aastas.

Liitu meie uudiskirja ja otsepakkumiste saajatega!

Palun sisesta enda eesnimi

Palun sisesta enda perekonnanimi

Palun sisesta enda e-maili aadress

Palun sisesta enda mobiiltelefoni number

Üks minut võib tuua 2% parema intressi!

Sul on tarbimislaen, mis võetud kodupangast? Siis küsi kindlasti Bigbankist võrdlev pakkumine!

Küsimine võtab aega minuti. Aastane kokkuhoid eurodes võib aga olla märgatav, sest kui Bigbank refinantseerib Sinu laenu, pakume vähemalt 2% võrra paremat intressi.Bigbanki laenuspetsialistid jagavad oma nõuandeid ja nippe, miks ja kuidas oma laene refinantseerida. Vaata, kas leiad omalegi vajaliku tarkusetera!

Loe siit

Rahulolugarantii

60-päevane rahulolugarantii

Kui Sa ei ole mingil põhjusel meie pakutavate tingimuste või teenusega rahul, võid krediidisumma meile tagastada, ilma et peaksid tasuma selle eest intresse või kandma muid kulusid, sh maksma lepingutasu.

Loe rohkem!

Laenu refinantseerimise erikampaania tingimused ja taotlemine

 • Refinantseerimise tingimused

  Pakume refinantseerimist summas 500 - 25 000 eurot intressiga 7,9% - 19,9% laenujäägilt aastas. Laenuperiood 6 kuni 120 kuud.

 • Nõuded taotlejale

  Laenu taotlemiseks peab sul olema ametlik sissetulek alates 300 eurot kuus. Laenu saad taotleda kui oled 20-73 aastane Eesti Vabariigi kodanik, Eestis elav kehtivat elamisluba või elamisõigust omav välisriigi kodanik.

 • Refinantseerimise taotlemine

  Taotlemiseks täida laenutaotlus, vajadusel esita isikut tõendava dokumendi koopia ja oma pangakonto väljavõte ning meie laenuspetsialist võtab peagi ühendust vajalike dokumentide ja lepingu sõlmimise täpsustamiseks. Veebilehelt taotledes saad vastuse mõne minuti jooksul.

 • Lepingu allkirjastamine

  Kõige mugavam on laenulepingut allkirjastada ID-kaardi või mobiil-ID abil veebis. Samuti saad lepingut allkirjastada meie esindustes. Lepingu sõlmimise tasu on 0€ kuni 15. aprill 2021.

Esita taotlus

Laenaja meelespea

Laenu tingimusedTuletame meelde, et iga finantsotsusega kaasnevad riskid ning kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 5000-eurose laenusumma puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 14,9%, lepingutasuga 75 eurot ja igakuise haldustasuga 2,5 eurot on krediidi kulukuse määr 18,04%, igakuine laenu tagasimakse 122,58 eurot, laenu tagasimaksete summa 7204,13 eurot ning Sinu poolt makstav kogusumma 7429,13 eurot. Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest olenevalt Sinu esitatud andmetest ja krediidireitingust. Laenu maksimaalne krediidikulukuse määr on 60%.