Autolaen

Autolaen Sulle sobiva mootorsõiduki soetamiseks. Laen summas kuni 25 000€ sobib nii auto, mootorratta, kui ka purjeka ostu finantseerimiseks. Sinu isiklik sõiduvahend intressiga alates 6,9% aastas.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Igakuine laenumakse

PARIMA PAKKUMISE GARANTII

Bigbankil on autolaenule parima pakkumise garantii – kui plaanid võtta autolaenu ning saad kodupangast laenupakkumise, on Sul võimalus saada meilt veelgi parem pakkumine.

Parima laenupakkumise saamiseks palun täida Bigbanki laenutaotlus ning esita vajalikud dokumendid. Bigbanki laenuspetsialist võtab ühendust pakkumise koostamiseks. Kui Sul tekkis küsimus laenutingimuste või parima hinna garantii osas, siis palun võta ühendust Bigbanki laenuspetsialistidega: info@bigbank.ee või helista +372 731 1333.

Palun tutvu pakkumise ja laenu tingimustega, hinnakirjaga ning laenaja meelespeaga. Enne laenamist tuleb alati oma vajadusi ning võimalusi hinnata ning mõelda hoolega, kas laenamine on otstarbekas.

Liikumisvabadus Sinule sobiva sõiduvahendiga

Autolaen

Sõiduk nagu vaja

Autolaenuga võid osta täpselt sellise sõiduki nagu soovid ja vajad, laenusumma algab 500 eurost.

Autolaen

Päris sinu oma

Sõiduki saad kohe enda nimele registreerida ja Sul ei ole kohustust sõlmida kaskokindlustust.

Autolaen

Ilma sissemaksuta

Sissemaksu tasuma ei pea ja kogu laenu saad tagasi maksta valitud perioodil kuumaksetena.

Rahulolugarantii

60-päevane rahulolugarantii

Kui Sa ei ole mingil põhjusel meie pakutavate tingimuste või teenusega rahul, võid krediidisumma meile tagastada, ilma et peaksid tasuma selle eest intresse või kandma muid kulusid, sh maksma lepingutasu.

Loe rohkem!

Liitu Bigbanki uudiskirja ja otsepakkumiste saajatega!

Palun sisesta enda eesnimi!

Palun sisesta enda perekonnanimi

Palun sisesta enda e-mail!

Palun sisesta enda mobiiltelefoni number!

Autolaenu tingimused ja taotlemine

 • Autolaenu tingimused

  Pakume autolaenu summas 500 - 25 000 eurot intressiga 6,9% - 19,9% laenujäägilt aastas. Laenuperiood 6 kuni 120 kuud. Autolaenu eest ostetud sõiduki pead Maanteeameti liiklusregistris oma nimele vormistama 60 päeva jooksul alates laenu saamisest.

 • Nõuded taotlejale

  Laenu taotlemiseks peab sul olema ametlik sissetulek alates 300 eurot kuus. Laenu saad taotleda kui oled 20-73 aastane Eesti Vabariigi kodanik, Eestis elav kehtivat elamisluba või elamisõigust omav välisriigi kodanik.

 • Autolaenu taotlemine

  Taotlemiseks täida laenutaotlus, vajadusel esita isikut tõendava dokumendi koopia ja oma pangakonto väljavõte ning meie laenuspetsialist võtab peagi ühendust vajalike dokumentide ja lepingu sõlmimise täpsustamiseks. Veebilehelt taotledes saad vastuse mõne minuti jooksul. Autolaenu taotlemise summa võib olla auto hinnast erinev.

 • Lepingu allkirjastamine

  Kõige mugavam on laenulepingut allkirjastada ID-kaardi või mobiil-ID abil veebis. Samuti saad lepingut allkirjastada meie esindustes. Autolaenu lepingu sõlmimise tasu on 2% krediidisummast (minimaalselt 45 eurot).

Laenaja meelespea

Laenu tingimused

Esita laenutaotlusTuletame meelde, et iga finantsotsusega kaasnevad riskid ning kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 7000-eurose laenusumma puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 11,1%, lepingutasuga 140 eurot ja igakuise haldustasuga 1,5 eurot on krediidi kulukuse määr 13,31%, igakuine laenu tagasimakse 154,95 eurot, laenu tagasimaksete summa 9206,63 ning Sinu poolt makstav kogusumma 9436,63 eurot. Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest olenevalt Sinu esitatud andmetest ja krediidireitingust. Tutvu tingimustega ning vajadusel pea nõu spetsialistiga. Laenu maksimaalne krediidikulukuse määr on 56%.