Tervise- ja ilulaen

Laen Sinu tervise heaks. Summas kuni 25 000€ ning intressiga alates 7,9% aastas.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Igakuine laenumakse

PARIMA PAKKUMISE GARANTII

Bigbankil on tervise- ja ilulaenule parima pakkumise garantii – kui plaanid võtta tarbimislaenu ning saad kodupangast laenupakkumise, on Sul võimalus saada meilt veelgi parem pakkumine.

Parima laenupakkumise saamiseks palun täida Bigbanki laenutaotlus ning esita vajalikud dokumendid. Bigbanki laenuspetsialist võtab ühendust pakkumise koostamiseks. Kui Sul tekkis küsimus laenutingimuste või parima hinna garantii osas, siis palun võta ühendust Bigbanki laenuspetsialistidega: info@bigbank.ee või helista +372 731 1333.

Palun tutvu pakkumise ja laenu tingimustega, hinnakirjaga ning laenaja meelespeaga. Enne laenamist tuleb alati oma vajadusi ning võimalusi hinnata ning mõelda hoolega, kas laenamine on otstarbekas.

Tervis on Sinu kõige kallim vara

Terviselaen

Kõik tervise heaks

Sinu tervis on suuresti Sinu enda teha, hooli oma tervisest ja ela kvaliteetset ning positiivset elu. Näiteks hambaravi pole vajadusel kunagi liiga hilja alustada.

Terviselaen

Tee õiged valikud

Sa ei pea ootama ja saad kõik vajalikud protseduurid teostada just siis, kui seda on vaja teha. Ära jäta põhjalikku tervisekontrolli kaugesse tulevikku.

Terviselaen

Tunne ennast paremini

Oluline ei ole mitte ainult Sinu füüsiline seisund, vaid ka vaimne heaolu ning rahulolu oma kehaga. Plastiline kirurgia võiks olla tänapäeval kättesaadav kõigile.

Bigbanki tarbimislaenude maksimaalne intress on 19,9% aastas.

Rahulolugarantii

60-päevane rahulolugarantii

Kui Sa ei ole mingil põhjusel meie pakutavate tingimuste või teenusega rahul, võid krediidisumma meile tagastada, ilma et peaksid tasuma selle eest intresse või kandma muid kulusid, sh maksma lepingutasu.

Loe rohkem!

Liitu meie uudiskirja ja otsepakkumiste saajatega!

Palun sisesta enda eesnimi

Palun sisesta enda perekonnanimi

Palun sisesta enda e-maili aadress

Palun sisesta enda mobiiltelefoni number

Tervise- ja ilulaenu tingimused ja taotlemine

 • Tervise- ja ilulaenu tingimused

  Pakume tervise- ja ilulaenu summas 500 - 25 000 eurot intressiga 7,9% - 19,9% laenujäägilt aastas. Laenuperiood 6 kuni 120 kuud.

 • Nõuded taotlejale

  Laenu taotlemiseks peab Sul olema ametlik sissetulek alates 300 eurot kuus. Laenu saad taotleda kui oled 20-73 aastane Eesti Vabariigi kodanik, Eestis elav kehtivat elamisluba või elamisõigust omav välisriigi kodanik.

 • Tervise- ja ilulaenu taotlemine

  Taotlemiseks täida laenutaotlus, vajadusel esita isikut tõendava dokumendi koopia ja oma pangakonto väljavõte ning meie laenuspetsialist võtab peagi ühendust vajalike dokumentide ja lepingu sõlmimise täpsustamiseks. Veebilehelt taotledes saad vastuse mõne minuti jooksul.

 • Lepingu allkirjastamine

  Kõige mugavam on laenulepingut allkirjastada ID-kaardi või mobiil-ID abil veebis. Samuti saad lepingut allkirjastada meie esindustes. Lepingu sõlmimise tasu on 1,5% krediidisummast (minimaalselt 45 eurot).

Laenaja meelespea

Laenu tingimused

Esita laenutaotlusTuletame meelde, et iga finantsotsusega kaasnevad riskid ning kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 2200-eurose laenusumma puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 13,8%, lepingutasuga 45 eurot ja igakuise haldustasuga 1,99 eurot on krediidi kulukuse määr 17,92%, igakuine laenu tagasimakse 53,51 eurot, laenu tagasimaksete summa 3090,88 eurot ning Sinu poolt makstav kogusumma 3255,28 eurot. Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest olenevalt Sinu esitatud andmetest ja krediidireitingust. Laenu maksimaalne krediidikulukuse määr on 56%.