Remondi- ja sisustuslaen

Remondi- ja sisustuslaen summas kuni 25 000€ aitab unistuste kodule sammu lähemale. Planeerimisest teostuseni!

 • Intress alates 7,9%
 • Lepingutasu 0€
 • Igakuine haldustasu 0€
 • Kuni 9. augustini 2021 on remondi- ja sisustuslaen vaba nii lepingu- kui haldustasust!

  Entered sum is too big. Please try a smaller one.

  Entered sum is too big. Please try a smaller one.

  Igakuine laenumakse

  PARIMA PAKKUMISE GARANTII

  Bigbankil on remondi- ja sisustuslaenule parima pakkumise garantii – kui plaanid võtta tarbimislaenu ning saad kodupangast laenupakkumise, on Sul võimalus saada meilt veelgi parem pakkumine.

  Parima laenupakkumise saamiseks palun täida Bigbanki laenutaotlus ning esita vajalikud dokumendid. Bigbanki laenuspetsialist võtab ühendust pakkumise koostamiseks. Kui Sul tekkis küsimus laenutingimuste või parima hinna garantii osas, siis palun võta ühendust Bigbanki laenuspetsialistidega: info@bigbank.ee või helista +372 731 1333.

  Palun tutvu pakkumise ja laenu tingimustega, hinnakirjaga ning laenaja meelespeaga. Enne laenamist tuleb alati oma vajadusi ning võimalusi hinnata ning mõelda hoolega, kas laenamine on otstarbekas.

  Milleks sobib remondi- ja sisustuslaen?

  Remondi- ja sisustuslaen

  Remondi kodu

  Remondi- ja sisustuslaenu abiga saad osta vajalikud materjalid ja tööriistad ning palgata soovi korral spetsialistid remonti tegema.

  Remondi- ja sisustuslaen

  Soeta sisustust

  Remondi- ja sisustuslaen on abiks mööbli, kodutehnika ja muu kodusisustuse uuendamisel või uute esemete ostmisel.

  Remondi- ja sisustuslaen

  Korrasta aeda

  Remondi- ja sisustuslaenuga saad katta aia ja maja ümbruse korrastamisega seotud kulud ja ehitada näiteks uue terrassi, kuuri või grillinurga.

  Rahulolugarantii

  60-päevane rahulolugarantii

  Kui Sa ei ole mingil põhjusel meie pakutavate tingimuste või teenusega rahul, võid krediidisumma meile tagastada, ilma et peaksid tasuma selle eest intresse või kandma muid kulusid, sh maksma lepingutasu.

  Loe rohkem!

  Parimate pakkumiste ning uudiste saamiseks liitu meie uudiskirjaga ja jäta meile oma kontaktid.

  Palun sisesta enda eesnimi

  Palun sisesta enda perekonnanimi

  Palun sisesta enda e-maili aadress

  Palun sisesta enda mobiiltelefoni number

  Remondi- ja sisustuslaenu tingimused ja taotlemine

  • Remondi- ja sisustuslaenu tingimused

   Pakume remondi- ja sisustuslaenu summas 500 - 25 000 eurot intressiga 7,9% - 19,9% laenujäägilt aastas. Laenuperiood 6 kuni 120 kuud.

  • Nõuded taotlejale

   Laenu taotlemiseks peab sul olema ametlik sissetulek alates 300 eurot kuus. Laenu saad taotleda kui oled 20-73 aastane Eesti Vabariigi kodanik, Eestis elav kehtivat elamisluba või elamisõigust omav välisriigi kodanik.

  • Remondi- ja sisustuslaenu taotlemine

   Taotlemiseks täida laenutaotlus, vajadusel esita isikut tõendava dokumendi koopia ja oma pangakonto väljavõte ning meie laenuspetsialist võtab peagi ühendust vajalike dokumentide ja lepingu sõlmimise täpsustamiseks. Veebilehelt taotledes saad vastuse mõne minuti jooksul.

  • Lepingu allkirjastamine

   Kõige mugavam on laenulepingut allkirjastada ID-kaardi või mobiil-ID abil veebis. Samuti saad lepingut allkirjastada meie esindustes. Sisustus- ja remondilaenu lepingu sõlmimise tasu on kuni 9. augustini 0€.

  Laenaja meelespea

  Laenu tingimused

  Esita laenutaotlus  Tuletame meelde, et iga finantsotsusega kaasnevad riskid ning kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 5000-eurose laenusumma puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 13,1% on krediidi kulukuse määr 14,12%, igakuine laenu tagasimakse 115,21 eurot, laenu tagasimaksete summa 6911,74 eurot ning Sinu poolt makstav kogusumma 6911,74 eurot. Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest olenevalt Sinu esitatud andmetest ja krediidireitingust. Laenu maksimaalne krediidikulukuse määr on 56%.