Maaportaali hüpoteeklaen erakliendile

Paindlik laen kinnisvara tagatisel, mille abil saad finantseerida suuremate plaanide teostamist. Maaportaali hüpoteeklaenu saad kasutada nii metsa- kui põllumaade soetamiseks, kinnisvara renoveerimiseks, aga ka muude suuremate väljaminekute rahastamiseks.

Maaportaali hüpoteeklaenu erakliendile pakub Bigbank koostöös Maaportaaliga.Maaportaali ärilaen

Hüpoteeklaen erakliendile suuremate väljaminekute rahastamiseks

Maaportaali hpoteeklaen eraisikule

Sinu aeg on väärtuslik

Sul ei ole enam vaja oma maaostuga pikemalt viivitada. Tee taotlus ja saa kiire laenuotsus.

Maaportaali hpoteeklaen eraisikule

Igaks otstarbeks

Maaportaali hüpoteeklaenu puhul erakliendile ei ole piiratud laenu kasutusotstarve.

Maaportaali hpoteeklaen eraisikule

Mugav vormistada

Maaportaali hüpoteeklaenu saad mugavalt ja kiirelt vormistada laenu veebilehel.

Tingimused ja taotlemine • Maaportaali hüpoteeklaen erakliendile – tingimused ja nõuded taotlejale

  Pakume laenu kinnisvara tagatisel alates 7 000 eurost kuni 250 000€, intressiga alates 5,9%. Laenuperiood on 6 kuni 180 kuud (15 aastat).

  Laenu tagatis on Eestis asuv kinnisvara või hoonestamata maa.

  Taotleja on vähemalt 18-aastane Eesti Vabariigi kodanik, Eestis elav kehtivat elamisluba või elamisõigust omav välisriigi kodanik.

  Netopalk alates 300 eurot kuus.

  Panga poolt aktsepteeritud kinnisvara hindaja koostatud kinnisvara hindamisakti esitamine (hindamisakt ei või olla vanem kui 12 kuud). Aktsepteeritud kinnisvarafirmade nimekiri on välja toodud Bigbanki kodulehel.

  Juhul, kui tagatiseks on metsamaa koos sellel kasvava metsaga, siis peab selle laenuperioodiks kindlustama. Loe metsa kindlustamisest täpsemalt siit.

 • Maaportaali hüpoteeklaenu taotlemine

  Taotlemiseks täida laenutaotlus, vajadusel esita pangakonto väljavõte ning Bigbanki laenuspetsialist võtab peagi ühendust vajalike dokumentide ja lepingu sõlmimise täpsustamiseks. Laenu taotlemiseks on lisaks oluline Bigbanki poolt aktsepteeritud hindaja koostatud kinnisvara hindamisakt.

 • Lepingu allkirjastamine

  Kõige mugavam on laenulepingut allkirjastada ID-kaardi või mobiil-ID abil veebis. Samuti saad lepingut allkirjastada Bigbanki Tallinna esinduses aadressil Tartu mnt. 18. Kinnisvara tagatisel laenu lepingu sõlmimise tasu on 1% krediidisummast (minimaalselt 200 eurot).

Tuletame meelde, et iga finantsotsusega kaasnevad riskid ning kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 20 000-eurose laenusumma puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 8,9% ja lepingutasuga 200 eurot on krediidi kulukuse määr 9,87%, igakuine laenu tagasimakse 415,94 eurot, laenu tagasimaksete summa 24 956 eurot ning Sinu poolt makstav kogusumma 25 156 eurot. Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest olenevalt Sinu esitatud andmetest ja krediidireitingust.

Laenu tingimused

Esita laenutaotlus

Koostöös Maaportaaliga pakume ka tagatiseta väikelaenu.

Veebilehelt Maaportaali väikelaenu taotledes saad vastuse mõne minuti jooksul.

VAATA LÄHEMALT