Maaportaali hüpoteeklaen ärikliendile

Kinnisvaraga tagatud laen sobib igas suuruses ja arenguetapis olevale ettevõttele metsa- ja põllumaade soetamiseks või hoopis pikaajaliste investeeringute või käibevahendite finantseerimiseks. Hüpoteeklaenu kasutusotstarve ei ole piiratud.

Maaportaali hüpoteeklaenu ärikliendile pakub Bigbank koostöös Maaportaaliga.



Maaportaali hüpoteeklaen ärikliendile

Hüpoteeklaen kinnisvara soetamiseks, uuteks projektideks või käibe kasvatamiseks

Maaportaali hüpoteeklaen ärikliendile

Sinu aeg on väärtuslik

Sul ei ole enam vaja oma maaostuga pikemalt viivitada. Tee taotlus ja saa kiire laenuotsus.

Maaportaali hüpoteeklaen ärikliendile

Igaks otstarbeks

Maaportaali hüpoteeklaenu puhul ärikliendile ei ole piiratud laenu kasutusotstarve.

Maaportaali hüpoteeklaen ärikliendile

Mugav vormistada

Maaportaali hüpoteeklaenu saad kiirelt ja mugavalt vormistada laenu veebilehel.

Maaportaali hüpoteeklaenu ärikliendile tingimused ja taotlemine

 • Maaportaali hüpoteeklaenu ärikliendile tingimused

  Pakume hüpoteeklaenu summas kuni 500 000 eurot. Laenuperiood algab 3 kuust ja võib olla maksimaalselt 5 aastat. Laenu tagamiseks sobib hoonestatud kinnisvara või hoonestamata maa. Hoonestatud kinnisvara peab olema elamis- või kasutuskõlbulik, valmis ja kasutusloaga. Hoonestamata maa võib olla ehitusõiguse ja kommunikatsioonidega krunt või aktiivses kasutuses põllu- või metsamaa.

  Juhul, kui tagatiseks on metsamaa koos sellel kasvava metsaga, siis peab selle laenuperioodiks kindlustama. Loe metsa kindlustamisest täpsemalt siit.

 • Nõuded taotlejale

  Laenu saavad taotleda Eestis registreeritud laenuvõimelised ettevõtted, kellel ei ole esinenud maksehäireid või maksuvõlgnevusi viimase 6 kuu jooksul ja kelle omakapitali määr pärast laenu väljastamist on vähemalt 10%. Sinu ettevõttele pakutavate laenutingimuste täpsustamiseks palume täita päringuvorm.

 • Hüpoteeklaenu taotlemine

  Laenu taotlemiseks täida esmalt päringuvorm. Võtame tööpäevadel 24 tunni jooksul ühendust, et rääkida läbi laenu tingimused ja täpsustada laenu taotlemiseks vajalikke dokumente ning võimalusel teha esmane pakkumine. Kui ettevõte suudab igapäevasest majandustegevusest laenu tagastada, siis üldjuhul piisab laenuotsuse tegemiseks hindamisaktist, bilansist ja kasumiaruandest ning laenutaotlusest. Kui ettevõte plaanib laenu tagasi maksta projekti ärikasumist, siis palume esitada ülevaade projektist ning planeeritavatest kuludest ja tuludest.

 • Lepingu allkirjastamine

  Kui laenusumma ei ületa 25 000 eurot või oled oma ettevõttega juba Bigbanki klient saad laenulepingu allkirjastada ID-kaardi või mobiil-ID abil. Suurema laenusumma korral saad lepingu allkirjastada Bigbanki esinduses. Lepingu sõlmimise tasu on 1% laenusummast, minimaalselt 200 eurot.

Laenu tingimused

Kui oled oma vajadused läbi mõelnud ning Sinu ettevõte vastab eelpool toodud laenutingimustele, siis palun sisesta siia soovitav summa ning laenu periood, mis sobib Sulle laenu tagasi maksmiseks.

Seejärel suunatakse Sind laenutaotluse lehele, kus saad juba jätta lisainfot oma ettevõtte kohta, täpsemalt kirjeldada oma laenu otstarvet, ning sisestada oma kontaktandmed, mille abil saame Sinuga vajadusel kontakti võtta.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Soovid võtta laenu eraisikuna?

Kinnisvara soetamisele tehtavate väljaminekute katmiseks võib sobida ka Maaportaali hüpoteeklaen eraisikule.

ESITA LAENUTAOTLUS ERAISIKUNA

VAATA LÄHEMALT

Hüpoteeklaenu kontaktid



Aimar Roosalu

Ettevõtete panganduse üksuse juht

arilaen@bigbank.ee

Margit Kiis

Ärilaenude kliendihaldur

margit.kiis@bigbank.ee

+372 735 8014



Sofia Šavrina

Tugiteenuste vanemspetsialist

sofia.savrina@bigbank.ee

+372 735 0480

Marko Pille

Suurkliendihaldur

marko.pille@bigbank.ee