Autolaen

Autolaen Sulle sobiva mootorsõiduki soetamiseks. Laen summas kuni 25 000€ sobib nii auto, mootorratta, kui ka purjeka ostu finantseerimiseks. Sinu isiklik sõiduvahend intressiga alates 8,9% aastas.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Igakuine laenumakse

Laen summas kuni 25 000€ sobib nii auto, mootorratta, kui ka purjeka ostu finantseerimiseks. Sinu isiklik sõiduvahend intressiga alates 8,9% aastas.

Vaata lisaks

Väikelaenu lepingutasu 0 €!

Erinevaks otstarbeks sobiv paindlik tarbimislaen summas kuni 25 000€ ning intressiga alates 9,9% aastas. Näiteks hobide rahastamiseks, täiendkoolituseks, ravikulude ja ootamatute kulutuste katmiseks.

Kampaania kestab kuni 26.01.2020.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Igakuine laenumakse

Erinevaks otstarbeks sobiv paindlik tarbimislaen summas kuni 25 000€ ning intressiga alates 9,9% aastas. Kampaania kestab kuni 26.01.2020.

Vaata lähemalt

Meilt leiad laenu iga suure plaani teostamiseks!

Me ei paku lihtsalt laenu, vaid oleme Sinu kõrval igal eluetapil.Vaata lähemalt

Me ei paku lihtsalt laenu, vaid oleme Sinu kõrval igal eluetapil.

Vaata lisaks

Meie kliendid on meile olulised

Autolaen

Head laenutingimused

Meie väikelaenude intressid on ühed Eesti madalaimad: autolaen alates 8,9% ja väikelaen alates 9,9% aastas laenujäägilt.

Väikelaen

Isiklik lähenemine

Tegeleme Sinu laenusoovidega kiiresti, paindlikult ja põhjalikult ning hindame Sinu laenamisvõimalusi personaalselt.

Reisilaen

Rahulolugarantii

Väikelaenude krediidisumma saad 60 päeva jooksul peale lepingu sõlmimist tagastada, ilma et peaksid tasuma intresse või kandma muid kulusid.

Tahame muuta Sinu soovide rahastamise selgeks ja arusaadavaks. Vähem muretsemist rahaasjade pärast jätab rohkem aega elamiseks.

Soovime pakkuda veelgi paremat teenust ja ootame hea meelega Sinu tagasisidet ja ettepanekuid.

Palun täida väli

Palun täida väli

Palun täida väli

Palun täida väli

Tuletame meelde, et iga finantsotsusega kaasnevad riskid ning kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda.

Näiteks 5000-eurose laenusumma puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 15,9%, lepingutasuga 75 eurot ja igakuise haldustasuga 1,5 eurot on krediidi kulukuse määr 18,58%, igakuine laenu tagasimakse 121,32 eurot, laenu tagasimaksete summa 7279,58 eurot ning Sinu poolt makstav kogusumma 7444,58 eurot.

5000-eurose autolaenu summa puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 13,9%, lepingutasuga 150 eurot ja igakuise haldustasuga 1,5 eurot on krediidi kulukuse määr 17,07%, igakuine laenu tagasimakse 116,08 eurot, laenu tagasimaksete summa 6964,92 eurot ning Sinu poolt makstav kogusumma 7204,92 eurot.

Tüüpnäidete arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest olenevalt Sinu esitatud andmetest ja krediidireitingust.