Uudistooteid ettevõtlikele

Bigbank pakub oma tooteportfellis nüüd ka hüpoteeklaenu ettevõtjale ning arenduslaenu.

12 Veebruar • Ervin Salusoo • 2 minuti lugemine

Ärilaenud

Ärilaenud

  Viimase aasta jooksul on Bigbank pööranud lisaks tarbijalaenudele oma fookuse ka ettevõtjatele suunatud laenutoodetele.


  Kui eelmise aasta lõpukuudel tõime väikeettevõtjale mõeldes oma tooteportfelli väike- ning autolaenu, siis jaanuaris lisandus neile ka hüpoteeklaen ning elukondliku või ärikinnisvara ehitamiseks või renoveerimiseks mõeldud arenduslaenu.


  Hüpoteeklaen ettevõtjale on paindlik ja kiire kinnisvaraga tagatud laen, mis sobib pikaajaliste investeeringute või käibevahendite finantseerimiseks nii alustavale kui ka olulist ärikasvu ootavale ettevõttele. Kui plaanis on investeeringud põhivarasse, uute projektide käivitamine, tegevuskulude finantseerimine äri alustamiseks, sildfinantseering, laovarude täiendamine, arvete finantseerimine, põhitegevuskulude finantseerimine või muud ettevõtlusega seotud investeeringud, siis saab vajadusel abiks olla just hüpoteeklaen ettevõtjale. Laenu võid tagastada kuni 5-aastase maksegraafiku alusel või tasuda kuni 2 aasta jooksul igakuiselt ainult intressimakseid ja tagastada laenu viimase maksega. Lisaks headele tingimustele ja personaalsele teenindusele saad hüpoteeklaenu mugavalt taotleda veebis. Laenutaotlusele vastavad meie spetsialistid tööpäevadel 24 tunni jooksul. Igapäevast arveldamist jätkad olemasolevas kodupangas.


  Loe hüpoteeklaenu kohta lisaks siit.


  Arenduslaen sobib elukondliku või ärikinnisvara ehitamiseks või renoveerimiseks. Laen väljastatakse etappide kaupa vastavalt ehituse valmimisele ning tagastatakse objekti müügist ühe summana või üksikute osade kaupa. Pakume arenduslaenu summas kuni 5 000 000 eurot ning laenuperioodiga maksimaalselt 2 aastat. Arendusprojektide puhul finantseerime maad hindamisakti alusel, projekti- ja ehituskulusid vastavalt ehitusvalmiduse astmele. Üldjuhul on finantseerimise määr kuni 70% arenduskuludest. Finantseerime nii elukondliku kui ärikinnisvara (laod, tootmis- või büroohooned) ehitust.


  Arenduslaenu kohta saad täpsemat infot siit.