Suvised tegemised

Juulikuus käisime mitmetel väliüritustel.

14 August • Annika Parm • 2 minuti lugemine

Surfilaager

Surfifestival 2019

    Juulikuu on tavapäraselt tuntud oma suviste väliürituste rohkuse poolest. Ka meil on just suvel suurepärane võimalus tulla oma tooteid ja teenuseid inimestele tutvustama. Seekord mahtus Juulisse lausa kolm suurt üritust, millest kaks leidis aset Tallinnas ning üks Tartus.


    Bigbank osales juba mitmendat aastat järjest suvisel Surfifestivalil, mis sel korral leidis aset Tallinnas Pirita rannas. Tegemist on purje-, aeru- ja lohesurfi festivaliga. Selle ürituse eesmärgiks on viia meri ja surf inimesteni ning pakkuda võimalusi tegeleda veespordiga. Üritusel toimuvad koolitused, võistlused ja palju muud huvitavat. Õhtu lõpetas meeleolukas rannapidu, kus meiegi osaleda saime.


    Juulikuu üritused Eestimaal on traditsiooniliselt seotud suures osas merega ja seetõttu ei saanud me kuidagi eemale jääda ka Eesti aasta suurimast mere- ja perepeost, milleks olid Tallinna merepäevad. Liikusime kohapeal ringi ning samuti sai meie teenuste ja toodetega tutvuda meie telgis - võimalus, mida merepäevade külastajad ka usinalt kasutasid. Tuleb tunnistada, et eestlane on ikka endiselt mererahvas.


    Juulikuus saime ka Tartu rahvaga lähemalt suhelda ning osalesime 15. Eestimaa suvemängudel Tartus. Eestimaa suvemängudel on 100 erinevat võistlusklassi 25 spordialal. Eestimaa suvemängudega tähistatakse Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva ja need toimuvad EOK egiidi all. Suvemängud, olles rahvusvahelised ja avatud kõigile, on Baltimaade suurimad spordimängud, kuhu oodatakse üle 4000 osaleja. Selle aasta suvemänge korraldas Eestimaa Spordiliit Jõud koostöös Tartu Linnavalitsuse, Tartumaa Omavalitsuste Liidu ning Tartumaa Spordiliiduga. Samuti tehakse koostööd Eesti Olümpiakomitee, Kultuuriministeeriumi, spordialaliitude ning Eesti omavalitsustega. Tore on suvemängude puhul ka see, et lisaks tavapärastele spordialadele on kavas ka veidi vähemlevinud spordialad nagu näiteks petang, sumo ja sangpommi tõstmine. Igal juhul oli üks väga tore ja sportlik nädalavahetus.