Suveauto on valitud

Eestlased eelistavad kabrioletti

25 Mai • Ervin Salusoo • 3 minuti lugemine

Suveauto võitja

Suveauto võitja

    Suveauto on selleks korraks jälle valitud. Osalejaid oli veidi üle 15000, kelle hulgas populaarseimaks osutus sarnaselt eelmisele aastale suvine kabriolett. Kampaanias osalejate vahel loosisime välja ka ühe õnneliku, kelle suvist sõidukiostu toetab omaltpoolt ka Bigbank. Seekordne võitja on Aet Soosalu. Soovime talle meie poolt veelkord palju õnne!


    Lisaks põhikampaaniale toimetasime kogu kampaania vältel ka meie Facebookis, kus uurisime Facebooki kasutajatelt erinevate autodega seotud eelistuste kohta. Ka sealt saime põnevat ülevaadet selle kohta, milline on üks keskmine Eesti autoomanik. Meile vastanud Facebooki kasutajad valiks pigem veidi kasutatud auto, millel on automaatkäigukast ning mis sõidab diiselkütusega. Ka Facebookis oli osalejaid meeldivalt palju, enam kui 5 000. Suur tänu kõigile osalejatele!


    Põhjalikumalt saad meie lõppenud kampaania ning kabriolettide ajaloo kohta lugeda meie kodulehelt. Ja uut unistuste suveautot hakkame valima juba järgmisel kevadel.


    Suveauto kampaania on küll selleks korraks lõppenud, kuid kui olete mõelnud endale ratastega sõbra soetamisele veel sel suvel, siis sõiduvahendi finantseerimiseks vajalike vahendiste osas on vajadusel abiks Bigbank.