Parimad personalijuhid

Eesti parimad personalijuhid valitud

02 November • Ervin Salusoo • 2 minuti lugemine

Personalijuhid

Personalijuhid

    31. oktoobril toimunud Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE sünnipäeval anti üle tunnustus „Mõjukaim personalijuht 2018“. Mõjukaimaks personalijuhiks 2018 kuulutati Kadi Tamkõrv. Lisaks tunnustati teisi valdkonna tipp-tegijaid: südamega eestvedaja 2018 tiitel läks Ülle Matt’ile, südamega arendaja 2018 tiitel Evely Gorobinski’le ja südamega uuendaja 2018 tiitel Estel Pukk’ile.


    „Nii, nagu tippjuht on oma tegemistes päris tihti üksi, on ka personalijuht. Teeb oma tööd ja väga tihti tunnustust ei ootagi. Temale antav tunnustus on see, mida ta läbi töötajate saab. Seetõttu on PARE poolt ellu kutsutud algatus hästi oluline. See on koht, millega me saame tänu avaldada nendele inimestele, kes teevad päris palju oma organisatsioonide jaoks, oma töötajate jaoks ja kogu ühiskonna jaoks,“ leiab aasta tagasi mõjukaimaks personalijuhiks valitud Irene Metsis (G4S Eesti).


    Mõjukaima personalijuhi tiitliga tunnustame valdkonna väljapaistvamaid tegijaid, et väärtustada personalijuhtimise rolli organisatsioonide strateegilises juhtimises. Eesti parim juht 2018 Kai Realo (Circle K) toonitas auhindu üle andes, et tema jaoks on hästi oluline anda kõikjal ja alati märku, et personalijuhi ametikoht on ühes ettevõttes võtmeametikoht ja see muutub järjest olulisemaks.


    Mõjukaima personalijuhi 2018 ja südamega tiitlite saajad valis välja žürii koosseisus Irene Metsis (G4S Eesti, mõjukaim personalijuht 2017), Kai Realo (Circle K, parim juht 2018), Karin Hango (Self II), Kristiina Esop (Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum), Lauri Tabur (SmartGrow), Maria Veltmann (Tripod), Piret Jamnes (Fontes) ja Raivo Hellerma (Franklyn Covey).