Nüüd saad Bigbankis palju parema laenu kui kodupangast.

Pakume Sulle kampaania korras 2-5% võrra väiksema laenuintressi kui Sinu kodupank Sulle anda raatsib. Aga ettevõtjale pakume väikelaenu lepingutasuga 0€.Näiteks 5000-eurose 15,9% intressiga viieks aastaks kodupangast võetud väikelaenu korral oleks sinu kuumakse 121,32 eurot. Sama summa laenamisel Bigbanki poolt pakutava 10,9% laenuintressiga on laenu kuumakse 109,96 eurot - seega on Sinu poolt viie aasta jooksul säästetud summa 681,60 eurot.Jube hea võimalus, kas pole?

Taotlen laenu

Tutvu tingimustega.

Autolaen

Autolaen

Laenusumma 500 kuni 25 000 eurot. Raha laekub kohe pärast lepingu sõlmimist Sinu kontole ja Sul on 60 päeva aega valida endale sobiv sõiduk.

Taotle!

Väikelaen

Väikelaen

Laenusumma 500 kuni 25 000 eurot. Pole vaja tagatist ega sissemaksu, laenul on paindlik kasutusotstarve, intress alates 9,9%

Taotle!

Reisilaen

Väikelaen ettevõtjale

Kuni 25 000 eurot, laenuperiood 3 kuust kuni 5 aastani. Kiireloomuliste väikekulude finantseerimiseks. Praegu lepingutasu 0€!

Taotle!

Appi! Mul juba on kodupangast pakkumine!

Väga hea! Kui Sul on juba kodupangast laenupakkumine, siis küsi Bigbankist võrdlev pakkumine kõrvale. Saad laenu võimalusel 2-5% võrra parema intressiga kui kodupangast.Taotle!

Laenukalkulaator

Siit saad esialgse ettekujutuse laenu kuumaksest.


Pane tähele, et kalkulaator näitab üksnes ligikaudset kuumakse suurust. Kuna kõik pakkumised on personaalsed, sõltub Sinu laenu tegelik kuumakse Sinu isiklikest finantsnäitajatest.


Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ning kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Tutvu tingimustega kodulehel www.bigbank.ee ning helista 731 1333 ja pea nõu meie spetsialistiga.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Igakuine laenumakse

Iseteenindus