Aasta Suurpere

Koos Eesti Lasterikaste Perede Liiduga aitame alates 2004. aastast korraldada Suurperepäeva ja alates 2010. aastast lisaks ka Aasta Suurpere valimist.

Suurperepäev on lasterikastele peredele tore võimalus tavapärasest erinevas keskkonnas lõbusalt koos aega veeta. Aasta Suurpere tiitel omistatakse ühtsuse ja lasterikkuse au sees hoidmise eest igal aastal ühele Eesti suurperele, kus kasvab vähemalt neli last.

Lisainfot Eesti Lasterikaste Perede Liidu ja Suurperepäeva kohta leiad lehelt www.lasterikkad.ee.

Suurperepäev

Bigbank Tartu

Alates 2012. aastast oleme andnud oma panuse Eesti võrkpalli toetuseks. Spordiklubiga Duo sõlmitud kolmeaastase sponsorluslepinguga sai alguse tulemuslik koostöö, mille jooksul on Bigbank Tartu võistkonnad saavutanud mitmeid Eesti Meistriliiga ja Balti Liiga võite. Kuna eduka võistkonna toetamine teeb meile ainult au, pikendasime 2018. aastal kokkulepet järgmiseks kolmeks hooajaks.

Lisainfot Spordiklubi Duo ja Bigbank Tartu võistkonna kohta leiad lehelt www.skduo.ee.

volleyballteam

Bigbank pälvis hõbemärgise

Vastutustundlik ettevõtlus on lisaks enamlevinud ettevõtet iseloomustavatele näitajatele, nagu näiteks ettevõtte majanduslik seis, üha enam levinud faktor, mille alusel valitakse endale teenusepakkujaid või äripartnereid. Järjest olulisemaks on muutumas ettevõtete keskkondlik ja sotsiaalne mõju, millise jätab ettevõte oma igapäevaste tegevustega.

25. mail 2018 toimus Telia uues peamajas Vastutustundliku Ettevõtluse Gala, kus kuld-, hõbe- või pronksmärgisega tunnustati 56 Eesti ettevõtet. Suur rõõm on tõdeda, et ka Bigbank on oma vastutustundliku tegevusega välja teeninud hõbemärgise. Anname ka edaspidi endast parima, et olla vastutustundlik ettevõte.

Hõbemärgis

Eesti Golfi Liit

Golf on tervislik ja seltskondlik spordiala, mida harrastades saad veeta põnevaid tunde värskes õhus looduse keskel. See sobib igaühele olenemata vanusest ja alustamiseks ei ole kunagi liiga hilja.

Meil on hea meel, et saame alates 2015. aastast olla läbi Eesti Golfi Liidu toetamise abiks selle põneva spordiala tutvustamisel ja edendamisel.

Lisainfot Eesti Golfi Liidu ja golfi kohta leiad lehelt www.golf.ee

Golfiliit

Bigbank Match Show

Aastatel 2005-2014 olime Baltimaade suurima heategevusliku koertenäituse BIG Match Show peasponsor ja kaaskorraldaja.

Kokku kümnel korral toimunud ürituse eesmärk oli juhtida tähelepanu koduta loomade probleemile ja rääkida avalikult selle lahendamise võimalustest. Koostöös Eesti Koeraomanike Seltsiga korraldatud koertenäituse kõik tulud läksid üle Eesti koduta loomade varjupaikade arendamiseks.

Bigbankmatchshow

Bigbank Kuldliiga

Aastatel 2006-2012 olime Baltimaade juhtiva kergejõustiku võistlussarja Bigbank Kuldliiga nimisponsor ja peatoetaja.

Kuue aasta jooksul toetasime võistlussarja korraldava MTÜ Spordiürituste Korraldamise Klubi abil sporti läbi kergejõustiku ning andsime oma panuse Eesti kergejõustiklaste arengusse. Bigbank Kuldliiga hooajad möödusid väga edukalt. Võistlussari pakkus sportlastele motiveerivate konkurentidega võistlusi ning Eesti ja maailma parimad atleedid.

Kuldliiga