Leia inspiratsiooni isetegemise projektideks

Soovitame seitset veebilehte, mille abil inspiratsiooni leida

09 Mai • Annika Parm • 5minuti lugemine

Inspiratsiooni isetegemiseks

Löö käed külge

 • Kevadel tuleb paljudel peale nö isetegemise tuhin. Valgete õhtutega tekib soov oma kodu värskendada ja talvest ärganud aed kutsub tegutsema. Kõige lihtsam (aga ka kõige fantaasiavaesem) lahendus kodu ja aia täiustamiseks on minna poodlema. Märksa keskkonnasõbralikum, leidlikum ja lõbusam on ise käed külge lüüa, oma oskused proovile panna ning valmistada vajalik kodustest või teise-ringi-vahenditest.
  Kui endal fantaasiast puudu jääb, tasub ideid ammutada internetist. Loetlemegi üles 7 veebilehte ja blogi, kust erinevate isetegemiseprojektide tarbeks inspiratsiooni ja juhiseid leida.


  • Miramii blogi

   Enim hinnatud kodumaine kodukujundusblogi, mille autor jagab sisekujundus- ja isetegemise ideid. Õpetustele ja nõuannetele lisaks on blogis inspireerivad fotod, mis kohe panevad käed sügelema. Lisaks jagab Miramii nii blogis kui ka Facebookis ja Instagramis oma igapäevategemisi.

  • Kadi teeb täitsa ise

   Blogi autor Kadi toimetab kas üksi või kellegi abiga erinevate isetegemiseprojektide kallal, alates kaartide disainimisest lõpetades mööbli renoveerimisega. Uusi sissekandeid on nädala-paari järel, seega on värsket lugemist-vaatamist üsna sageli.

  • Meie kodu lugu

   Tõsisematel ehitushuvilistel tasub silma peal hoida veebilehel Meie kodu lugu. Nimelt on entusiastlik perekond asunud renoveerima 1904. aastal ehitatud maja ning blogi kajastabki nende väljakutseid ja tegemisi maja korrastamisel.

  • A Beautiful Mess

   A Beautiful Mess on õdede Emma ja Elsie eestvedamisel tegutsev veebileht ja ettevõte, mille siht on pakkuda igapäevast rõõmu läbi kodu kaunistamise ja hoidmise. Blogist leiab inspiratsiooni näiteks nii lastetubade, elu-ja magamistoa, köögi ning ka õuealade jaoks. Lisaks on veebipäevikus mitmeid retsepte, ideid ehete valmistamiseks, õmblemiseks ja palju muud.

  • Homey oh My

   Homey oh My on koduste isetegemise projektide ja elustiiliblogi. Veebilehe autor Amy elab küll Los Angeleses, kuid tema kodu ja projektid lähtuvad Eestiski populaarsest skandinaavialikust ja minimastlikust stiilist. Veebilehel on rohkesti lihtsaid õpetusi, ideid ja inspiratsiooni ning viiteid edasilugemiseks.

  • Tell Love and Party

   Kui otsid lihtsasti teostavaid ideid kodu värskendamiseks või vajad hoopis mõtteid laste sünnipäeva meeldejäävaks korraldamiseks, siis sellest blogist leiad suure tõenäosusega vajaliku. Alates vikerkaarevärvilistest küpsistest ja lõbusatest kommituutudest kuni terrassi remontimiseni, ideid on seinast seina.

  • Pinterest

   Sotsiaalvõrgustik Pinterest peidab endas meeletus koguses ideid alates moest lõpetades reisimise, kokkamise ja ka isetegemise projektidega. Kõige lihtsam on Pinteresti sisestada inglisekeelne märksõna DYI ning ette hüppab sadu ja sadu ägedaid isetehtud projektide artikleid, millest inspiratsiooni ammutada. Olles Pinteresti registreeritud kasutaja, jätab võrgustik su külastatud Pinteresti-sisu meelde ning soovitab sulle edaspidi seniste huvide põhjal ka uusi artikleid. Nii on igakord Pinteresti avades ees jälle uued ideed, mida ellu rakendama hakata.