Nutikas konkurss lõppenud

Selgunud on kõige nutikamad eestlased!

01 Juuli • Ervin Salusoo • 1 minuti lugemine

Nutikad ideed

Nutikad ideed

  • "Nutika eestlase" konkurss on läbi ja võitjad on selgunud. Suur tänu veelkord kõikidele nutikate ideede esitajatele. Kokku tuli enam kui 150 võistlustööd, mis on kaugelt rohkem, kui esialgu planeerisime. Väga tore on teada, et Eestimaal on palju nutikaid ja osavate näppudega isetegijaid.


    Žüriilt kõige suurema punktisumma sai Agnes, kelle kividega kaetud vana malmvanni projekt võttis esikoha ülekaalukalt. Võitja sai oma järgmiste isetegemisprojektide elluviimiseks 1000-eurone kinkekaarti K-Rautalt.


    Lisaks žüriile said oma lemmiku valida ka kõik kampaanialehel külastajad. Publikuhääletuse võitsid Väsinud kokatädile sünnipäevakink (Pilar Ots), Friisi tõugu pali (Taavi Klein) ja BBQ ahi ja grill ühes (Rainer Lemmats). Publiku lemmikud said autasustatud 300-euroste kinkekaartidega Photopointilt. Lisaks said nii peaauhinna võitja kui ka publiku hääletuse kolm parimat Nipiraamatu aastatellimuse.


    Vaata lähemalt kõiki konkursitöid ja ammuta inspiratsiooni oma isetegemisprojektideks ning loe nutikaid soovitusi nutikate artiklite lehelt.